מאמרים

בית | צרו קשר

 

כי האדם עץ השדה

גוזם עצים

ישנם פעמים רבות, שאנו עוברים ברחוב ורואים עץ גדול שאנו סבורים שהוא תמיד היה שם. אמנם כל עץ גדל בקצב שלו אך כל עץ שגדל, מחייב התערבות של אדם. מדובר על גינון וכן אדם שהוא גוזם עצים מקצועי על מנת שיגזום נכון את העצים. תחזוקה נכונה של הצמחייה בכלל, מחייבת גיזום שיהיה מקצועי וכן איתור מחלות של העצים והגנה ממחלות אלה. לפעמים נשמע כי גיזום עצים היא פעולה פשוטה אבל יש קריטריונים רבים שמשפיעים על השאלה אם יש צורך בגיזום ואם כן אז באיזה אופן יש לבצע אותו.

ישנם עצים שהם בעלי מבנה של פירמידה והקודקוד שלהם מווסת את קצב גדילתם של הענפים. באופן זה, הענפים אינם מתחרים עם הגזע שהוא בעצם המוביל. את העצים הללו, אין צורך לגזום וסוגי העצים שנכללים ברשימה זו הם: ברוש, ארז, אשוח ועצי מחט אחרים.

מניעה של מפגעים בזכות גיזום העצים

יש לציין, כי גיזום עצים מונע מפגעים, למש עץ גדול שהענפים שלו עלולים לעוף בסערה או שהגזע עקום ועשוי ליפול. יש לדעת, כי מי שרשאי לגזום עצים, יהיה אדם שהוא גוזם עצים מקצועי שיש לו תעודת גיזום והוא בעל הסמכה שניתנת לו מטעם משרד החקלאות.  לצד החשיבות של גיזום מקצועי ישנן לא מעט סכנות גם עבור מי שגוזם את העצים או מי שנמצא בסביבתו. בגלל שמדובר בעבודה בגובה, יש לעבוד נכון על פי התקנות הנוגעות לעבודה בגובה כמו למשל, שימוש עם רתמות מיוחדות וקסדות ששומרים על הגוזם מפני נפילה חלילה.

 

יש להקפיד על גיזום עצים שהם שבירים. גם מי שחובב צמחים ועצים, יודע כמה חיוני לבצע גיזום עצים. יש לדעת בנוסף, כי גיזום נכון של עצים, מונע את כניסת קרני השמש החמות לחלקים הפנימיים שנמצאים בגוף העץ.

 גוזם עצים – מטובי המומחים ברק אזולאי{א.ב גיזום עצים}

א.ב גיזום עצים הינה חברת גיזום, העוסקת מזה שנים בתחום. החברה עושה שימוש עם מנופי סל לגיזום של עצים גבוהים תוך דיוק והקפדה על הגנת העובדים. לעובדים יש רישיון לעבודה בגובה והם עובדים שנים בתחום. בחברת א.ב אזולאי שבעל העסק, הינו גוזם עצים מוסמך, ניתן למצוא שירותים נוספים כגון: ניקוי דקלים, עיצוב הגזע, כריתת עצים מסוכנים, גיזום עצים,, טיפול בעצים בוגרים, גינון ועיצוב נוף ועוד. המחירים של א.ב גיזום עצים הם הוגנים וסבירים, האזור נשאר נקי ללא רבב והעבודה בתחום הגיזום, נעשית במינימום זמן.   לחברת א.ב גיזום עצים ישנם  לקוחות מרוצים שישמחו לתת המלצות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו