מאמרים

בית | גינון ועיצוב נוף

גינון ועיצוב נוף

גננים שונים, מתמחים עם גינון ועיצוב נוף אנשים אלה שהם בעלי מקצוע בגינון מתכננים היטב את הגינה על פי הטעם של הלקוחות וההתאמה לסגנון המבנה. גם עיריות שוכרות את שירותיהם של גננים שמתמחים בעיצוב נוף, על מנת לייפות את פני העיר או היישוב. גננים אלה שחלקם אף למדו אדריכלות נוף, מעורבים גם בהקמת פארקים ציבוריים, תכנון גינות וצמחייה בכיכרות השונות תוך חיסכון במים והתאמת צמחייה שלא צורכת השקיה רבה.

הגישה של גננים שמומחים בתכנון של גינה ועיצוב הנוף, הינה יותר לאיכות הסביבה. הדגשים העיקריים בתכנון הנוף הם: תכנון על פי סוג האדמה, האקלים, התאמת הצמחייה, תכנון מרחב עבור מטיילים או שבילי אופניים בפארקים הגדולים. יש לציין כי עיצוב נכון וחכם ועיצוב של סגנון גינה יפה היא אמנות של ממש. יש לחבר נכון בין הסגנון האהוב על בעלי הבית למי שמעוניין בגינה מעוצבת ומתוכננת באופן מקצועי. יש להחליט נכון ולגרום לגינה להיראות ירוקה ושתהיינה בה נגיעות צבע עדינות.

פיסה ירוקה  בנוף האורבאני

מועצות ועיריות, מקנות לתושבים רבים בעיר, פיסה ירוקה בנוף האורבאני, היות וכולנו מחוברים באופן טבעי לטבע ולכן פיסה זו של ירוק יכולה להקנות הרגשה של רוגע ויופי מיוחד וטבעי לאזור העירוני. גם בנייה של פרגולות בפינות ישיבה בפארקים ובגנים הציבוריים, הינה תוצאה של גינון ועיצוב נוף, מה שמשרת את התושבים שמגיעים לפארק עם ילדיהם, או שמעוניינים לנוח לזמן מסוים תחת צל ביום חם.

ישנן חברות גינון שעוסקות גם בגינון וגם בעיצוב הנוף. אחת מהחברות הללו הינה א.ב גיזום עצים, העוסקת גם בגינון, גיזום, עבודות עפר כגון הכנת השטח ויישורו לקראת תכנון הגינה ועוד. לחברה, צוות של גננים ומפעילי ציוד כגון: משאיות, מנופים טרקטור ועוד, בכדי לתכנן ולעצב את הגינה באופן מקצועי ויסודי.

ההבדל בין גינון ועיצוב נוף

ישנו הבדל גדול, בין גינון לבין  גינון ועיצוב נוף כאשר שניהם משולבים יחד. הגינון הוא בעצם סוג של אחזקה שוטפת של הגינה ואילו עיצוב הנוף, הינו התכנון של המרחב הפתוח. ניתן למצוא למשל חברות רבות שעובדות בצמוד לאדריכלי נוף למטרת תכנון של גינות פרטיות. המגמה היום הינה חיסכון במים ושמירה על איכות הסביבה ושימוש בצמחייה שאינה דורשת השקיה מרובה וסוג צמחייה שאינה צומחת כל השנה.

גם חברת א.ב גיזום עצים, עוסקת בגינון ותכנון של גינות גדולות,קטנות או פרויקטים של גינון בעיריות ובמועצות השונות. השירות הינו מקצועי, אדיב אמין והמחירים סבירים.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו