אודות

בית | צרו קשר

קצת עלינו

האני מאמין שלי

העצים שסביבנו הם חלק בלתי נפרד מהנוף, הם כאלה שמעניקים לנו פירות בשלים, מצלים עלינו מהשמש, משמשים בית לבעלי חיים ובכלל מקנים יופי, אווירה טבעית ומרגיעה לכל מקום.
עם זאת לעיתים עצים בהיותם גדלים וחזקים, עלולים לסכן אותנו, להתפרס עם ענפיהם יתר על המידה, לתפוס חלל חיצוני רב, כמו גם למשוך מזיקים אשר מפריעים לאדם ולבעלי החיים, כמו גם שהם עלולים להפריע לעץ עצמו!
בשל כך לעיתים דרושה התערבות של אדם מקצועי לטיפול בעץ, בין אם מדובר בגיזום, סידור העץ , טיפול במחלות וטפילים שמפריעים לעץ ובמקרים שונים גם כריתה של העץ.
איש מקצוע מיומן הוא כזה שיודע כיצד גוזמים כל סוג עץ ,בין אם מדובר בעץ שיטה, עץ זית, תאנה, עצי פירות הדר, או כל סוג של עץ, כמו גם שהוא יודע לגזום נכון את העצים, לסייע בקבלת אישור לכריתת העץ תוך שהוא מבצע תחזוקה נכונה של הצמחייה, כמו גם איתור וטיפול במחלות שפוגעות בעצים ובגינה עצמה.
שמי ברק אזולאי ואני מנהל את חברת א.ב גיזום עצים מתוך הבנה ואמונה כי עצים ראויים לכבוד הדרוש שלהם ומכך גם הטיפול הנכון ביותר. אני ואנשי המקצוע שעובדים עמי, פועלים במקצועיות, יעילות, הבנה ושמירה על בטיחות והגנה על הסביבה, כאשר הכל נעשה באמונה כי עבודת גינון נכונה היא הרמונית, מתחשבת והגונה.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו