עיצוב הגזע

 

לכל עץ, יש את העונה שלו ולכן מומלץ בכל פעם, לבצע עבודת גיזום וכן עיצוב הגזע, על מנת שהעצים ייראו מטופחים, יפים ובריאים.. עבודה עם עצים גבוהים כמו גיזום, מחייבת עבודה עם מנופים, במיוחד עצי דקל גבוהים שיש לנקות ולגזום את ענפיהם. גם ניקוי ועיצוב של גזע העצים, מחייבים ידע מקיף מקצועי. ישנם גזעים שחייבים בעיצוב, כמו הגזעים של עצי דקל או עצי זית שמסתעפים ומתעבים בזמן גדילתם.

ניתן למצוא מחלות שונות שנגרמות ע"י חרקים שעשויים לפגע בעץ ולכן, יש לבצע טיפול יחד עם עיצוב הגזע, כך שהעצים ייראו מסודרים ונעימים למראה. רוב החברות שמספקות שירוי גינון, יודעות לבצע את כל סוגי העבודות הקשורות לעצים, צמחים ועיצוב גינה בכלל, כך שיש תמיד להעסיק חברה שיש לה שנים של ידע וניסיון בתחום.

השגחה וטיפול קבוע בגינה תמנע נזקים

יש לדעת כי לא כולנו מתמחים בתחזוקה של גינה. אפילו שישנם אנשים שמאוד אוהבים לעבוד בגינה ולטפח אותה, הם לעולם לא ידעו או יכירו את המחלות השונות או החוסר בחומר מסוים שיש לעצים למשל. זו הסיבה כי יש להזמין חברה שמתמחה בכל התחומים הקשורים בבוטניקה, שכן מקצוע זה נלמד בבתי ספר או מכללות. לא כל אחד מאתנו, יודע כיצד בצע עיצוב הגזע של עצים מסוימים שיש לטפל גם בגזעים שלהם, בכדי שיהיו בריאים וייראו טוב.

על מנת לשמור על הקיים, כגון היופי של העצים, יש לבצע גיזום ועיצוב של העצים, אם מהענפים ועד לגזעים של העצים.  חברת א.ב גיזום עצים ועיצוב גינות, מטפלת מזה שנים באהבה ומקצועיות רבה בעצים בגינות הפרטיות וכן בעיריות ובמועצות המקומיות. החברה מעסיקה צוות מיומן ומנופים שמתאימים לגיזום וטיפול בעצים גבוהים. לכל העובדים יש רישיון לעבודה בגובה והסמכה בתחום הגיזום והגינון.

ריפוי גזע העץ באמצעות טיפול מיוחד

במקרים רבים, ניתן למצוא על העצים מחלות שונות וחרקים שמקננים בגזעי העץ וגורמים לנזק רב לעצים.  למשל בעצי הפרי, מומלץ לפתוח את ליבת העץ באמצעות גיזום ולאפשר למעבר של אוויר, מה שיבריח וישמיד את אוכלוסיית המזיקים המקננים בעץ. יש לבצע ריסוס באמצעות חומרים מיוחדים שאינם מזיקים לעצים.. גננים שעוסקים בכל תחומי תחזוקת צמחים ועצים, מכירים מה המינון, כיצד ומתי לרסס כל סוג עץ.

כדאי תמיד לפנות לחברה מקצועית, המתמחה שנים בטיפול, עיצוב, כריתה ותכנון גינות שפועלת מזה שנים ובעלת מוניטין רב.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו