ניקוי דקלים

 

עצי הדקל הם חלק מהנוף בישראל. אלה הם עצים מרהיבים ביופיים וניתן למנות יותר מ-200 סוגים של דקלים. יש לציין כי הדקלים הם עצים יפים, אבל כאשר הם אינם מטופלים כראוי, הם הופכים להיות מטרד סביבתי חמור. יש לבצע ניקוי דקלים, בכל תקופה מסוימת, היות והפירות של הדקל נושרים וגורמים להמון לכלוך. הענפים של הדקל, נופלים באופן ספונטאני ומהווים סכנה בטיחותית. ישנן ציפורים ומכרסמים שונים על העץ שמתחבאים בו היטב, כאשר הוא אינו מטופל. כאשר העץ גזום ומטופל הסיכוי הוא קלוש, משום שהעץ נקי ואין לו ענפים או שהם חתוכים בצורה המאקסי מלית, מה שמונע את קינונן של ציפורים, הימצאותם של עטלפי או מכרסמים שונים.

יש לדעת, כי דקל בוגר, שומר על מספר קבוע של ענפים ועם צמיחת ענפים חדשים, הענפים הישנים מתייבשים. את הענפים הישנים יש לגזום כמה שיותר קרוב לגזע ובמרחק שיהיה אחיד מהגזע עצמו. יש  לבצע ניקוי דקלים, בצורה שחוץ מהגיזום עצמו של הענפים, יש לחשוף את גזע העץ כאשר מקלפים את בסיס הענפים שנשרו.

מראה מסודר בריא ונקי של הדקל

כאשר מבצעים ניקוי דקלים, מראה הדקל נראה מסודר יותר והוא יגדל בריא. מדובר על עבודה בגובה רב ולכן, רק חברה מקצועית ומנוסה העוסקת בתחום הגינון, כריתה וטיפול בצמחים ועצים כמו חברת א.ב גיזום עצים בבעלותו של ברק אזולאי, יכולה לבצע את העבודה המורכבת הזאת, באמצעות הצוות המיומן שלה שבוא אף בעל אישורים לעבודה בגובה. יש לעשות שימוש בכלי עבודה מתאימים כגון מסור חשמלי מיוחד לעצים ומנוף סל שניתן יהיה להגיע באמצעותו לעלים היבשים הנמצאים בגובה רב.

ניקוי דקלים- עשה ואל תעשה

כאשר מבצעים ניקוי וגיזום לעץ דקל, חשוב לא לקלף בכוח את בסיסי העלים, על מנת שלא תהיה בעץ פציעה או שיחדרו בו מחלות. מומלץ לא לגזום עלים ירוקים, רק במקרים שיש לעצב את עץ הדקל או יש צורך לחשוף יותר את הגזע בזנים מסוימים של דקלים נסוג: פניקס, רקלינטה הומייליס, שמרופס כסוף וזנים אחרים שחברת הגינון שמתמחה בגיזום וניקוי של דקלים, תדע לטפל, לגזם ולנקות נכון, בכדי שהעץ יגדל בצורה בריאה יותר.

ניקוי מושלם ומקצועי של כל סוגי הדקלים- א.ב גיזום עצים

אם החלטתם לשמור על עצי הדקל שלכם, כדאי לפנות לחברה שמתמחה בעיצוב, ניקוי וטיפול בדקלים. חברת א.ב גיזום עצים, הינה חברה שכבר מתמחה שנים בגינון, עיצוב, גיזום, כריתה וטיפול בעצים וצמחיה בצורה מקצועית. החברה משתמשת במנופים ייעודיים לגיזום, טיפול וכריתה של עצים גדולים ועובדת גם עם עיריות גדולות במרכז הארץ. המחירים הם סבירים והעבודה נעשית בצורה מיומנת ונקייה. את הגזם אוספת החברה ומעבירה לאתר מורשה של פסולת  של גיזום מחזור עצים.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו