כרסום וקידוד גזעים

גרדום של גזעים הוא קיצור הגזע הראשי של העץ. לפעמים יש לעשות זאת, בגלל שהעץ חולה, או שמעוניינים לדלל אותו משמעותית, היות והוא תופס מקום רב. יש לציין, כי גרדום הגזעים, יש לבצע רק בחלקים המעוצבים של העץ ויש לציין כי זו אינה פעולה מומלצת לעץ היות והיא עשויה חגרום למותו של העץ. חברות מסוימות העוסקות בכל תחומי הגינון, מבצעות גם כרסום וקידוד עצים, כאשר הן מבצעות את העבודה בדיוק רב, באמצעות הידע והניסיון הרב שלהן בתחום.

אם קוטמים את הגזע המרכזי של העץ, מחשיבים פעולה זו לכריתת עצים וזו הסיבה שכאשר גוזמים את העץ יש לבצע את הגיזום כך, שיועיל לעץ ולא יהרוס אותו. כאשר אנו מבצעים כרסום עץ, מה שנותר ממנו הינו הגדם. השלב הבא הינו הקידוד שהוא בעצם הפיכת הגדם לנסורת באמצעות ציוד מתאים.

העץ כרות אבל עדיין יש לכם שאריות של גזע באדמה?

לפעמים אנו כורתים עץ, ונשאר לנו גזע או שארית של גזע שיש  לפנות על מנת לבצע פעולות אלה, יש להזמין חברת גינון שמתמחה עם כרסום וקידוד גזעים, כמו חברת א.ב גיזום עצים וגינון. החברה מנוהלת ע"י ברק אזולאי שעובד שנים רבות בתחום, עם המגזר הפרטי וגם בעיריות והמועצות השונות במרכז הארץ.  השירות שחברת א.ב גיזום עצים גינון, הינו אחראי ומקצועי. החברה משאירה שטח נקי, לא יהיו שורשי עצים וההתאמה של הכריתה והקידוד יהיו על פי הנתונים של העץ והסביבה בה הוא נמצא.

כאשר אנו מעוניינים לעקור את העץ מהשורש, יש לשמור על כללי בטיחות ולמצוא חברה שמחזיקה במכשור ורישיון מיוחד לקידוד וגרדום עצים בשטחים הפרטיים והציבוריים. ניתן יהיה לבצע את הפעולות של כרסום וקידוד גזעים, לאחר כריתה בעומק של 40  ס"מ מתחת לקרקע. ישנם עצים גדולים שהם בעייתיים, בשל מחלה שגורמת לעץ להיחלש ולגרום לסכנה למי שנמצא בסביבה וכן, למבנים. שטיחים שנועדו לבנייה למשל, או בתים ישנים שיש להרוס וקיימים בגינה עצים, ניתן יהיה לכרות ולבצע את פעולת הגרדום והקידוד

כיצד מבצעים כרסום וקידוד גזעי עצים? 

ישנן מכונות עוצמתיות, אשר באמצעותן, ניתן יהיה לבצע גרדום וקידוד גזעי עצים. המכונות הללו , חותכות את שורשי העצים והגדם לנסורת וכך עם נסורת זו, מערבבים את האדמה הטבעית, כך שהיא הופכת להיות אדמה פורייה ומזינה שתעודד את גדילת הצמחייה.. לאחר שמוציאים את הגדם והשורשים מהאדמה ונהיה בור, יש לסתום אותו באדמה ושבבים וליישר את המקום.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו