כריתת עצים מסוכנים

העצים הם בעלי תפקיד חשוב בחיינו ויש לבדוק אם קיימת איזו שהיא דרך למנוע את כריתתם. ישנם מקרים רבים, אשר בהם העצים מהווים מטרד גדול ואפילו סכנה ולכן, יש להזעיק חברה המתמחה עם כריתת עצים מסוכנים. במיוחד בעונת החורף כאשר ישנן רוחות חזקות, עצים שנמצאים בסמוך לעמודי וחוטי חשמל, עשויים להוות סכנת חיים.  גם עצים הנמצאים על המדרכות או אפילו בחצר של אדם מסוים והם כבר גדולים מאוד ונוטים ליפול, יש למנוע אסונות באמצעות כריתה מקצועית שתתבצע ע,"י חברה המתמחה עם כריתה וגיזום של עצים מכל הסוגים.

למרות שהעצים מוגנים, בכדי לכרות עץ שעשוי להיות מסוכן, יש להוציא את האישורים הנחוצים מהרשויות, אם הוחלט, כי העץ מהווה סכנה אם עכשיו או אם מאוחר יותר, היות וחיי אדם הם בעלה הראשונה.

כריתת עצים זה אינו נושא לחובבנים

יש לציין כי על מנת לבצע כריתת עצים מסוכנים, יש לדעת ולהיות בעלי רישיונות והסמכות. זוהי פעולה מורכב שיש להתייחס אליה בכובד ראש, מקצועיות וזהירות רבה.  יש להיות בנוסף, בעל ציוד ייעודי כמו מנוף סל או מנופים בגדלים שונים, אשר באמצעותם ניתן יהיה לכרות את העץ ללא סכנה או פגיעה מיותרת. חברת א.ב גיזום עצים, הינה חברה וותיקה שיש לה צוות מיומן ומומחה בכריתת וגיזום עצים. החברה עובדת גם עם המגזר הפרטי וגם עם עיריות ומועצות מקומיות באזור המרכז.

חברת א.ב גיזום עצים, עוסקת גם בעיצוב גינות מקצועי, גינון, גיזום וכריתה וכן, משכירה מנופים לעבודות עפר ועבודות  שונות בגובה .חברת א.ב גיזום עצים, מפנה באופן מסודר את העצים לאתר המחזור הקרוב לאזור שבו הכרת העץ ומשאירה אחריה סביבה נקייה.

עצים שהם שבירים יותר- יהיו מסוכנים מאוד

ישנם עצים שנחשבים כעצים שבירים יותר, אך אם ראיתם כי ישנו עץ שעשוי לסכן את הסביבה ואתכם, הרימו מיד טלפון לעירייה או למועצה המקומית של היישוב בו אתם גרים. אם העץ הוא א5צלכם ואתם חוששים כי הוא עומד לקרוס, בגלל שחרק או תולעת אכלה את כל תוכן העץ, הרימו מיד טלפון לחברה, המתמחה עם כריתת עצים מסוכנים שיש לה מוניטין רב שנים ואובדת תחת אישורים. אין צורך לחכות לחורף שבו ישנה הסכנה, הקדימו תרופה למכה והזמינו חברה שתכרות עצים מסוכנים עוד הרבה לפני החורף.

תמיד כדאי לברר אילו כלים מחזיקה החברה שתבצע עבורכם כריתה וגיזום של עצים, בקשו רישיונות מתאימים, כך שתהיו בטוחים כי מדובר על חברה מקצועית.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו