כריתת עצים מחיר, דרך פעולה, ואנשי המקצוע

כריתת עצים נראית לנו תמיד דבר קל אותו עושים בכמה דקות באמצעות מכונות כריתה מקצועיות, גרזן או כל אמצעי הנועד לכריתה של עצים.
עם זאת חשוב לדעת שבניגוד למה שרואים בסרטים, או בסרטונים מקצועיים: פעולה כזאת עליה להיות מחושבת , היא חיבת להיעשות על ידי אנשי המקצוע תוך שימוש בכל אמצעי הבטיחות והאישורים הדרושים.
אז מה צריך לדעת על כריתת עצים, מהו המחיר לשירות כזה ומיהם אנשי המקצוע המומחים בתחום? כל המידע בהמשך.
אם יש לכם בגינה או בכל מבנה חיצוני עץ שאתם רוצים לכרות, חשוב שתדעו בראשית כי כדי לכרות עצים חייבים בקבלת אישור מהרשויות. פנו אל הרשות המקומית אל מחלקת גינון ונוי ובדקו האם אתם יכולים לכרות את העץ ובמידה וכן, נסו להבין מהם התנאים לכך.

בנוסף כריתת של עצים עליה להתבצע בשיא הבטיחות תוך שאתם מוודים כי:

 אין שום בעל חיים אדם או מבנה ליד העץ שאתם מסבים לו נזק בפעולה.
 בדקו כי אין בעץ שאתם רוצים לכרות ענפים שבירים ונסו להבין כיצד כורתים עצים בצורה המקצועית והבטוחה ביותר.
 השתמשו רק בכלי עבודה מקצועיים אך הימנעו משימוש בכלים חשמליים כבדים במידה ואינכם יודעים או מורשים להשתמש בכלים אלה.
אישורים
חשוב לדעת כי במדינת ישראל לא כל עץ הוא כזה שניתן לעקור, לכרות או לגזום וזאת בשל החשיבות של עצים במרחב הציבורי והפרטי. לכן יש תמיד לפנות לקבל האישור והבנת חשיבתו של העץ, או הדרך שבה ניתן לטפל בו מלבד באמצעות כריתה.
כריתת עצים, מחיר
בכל הנוגע למחיר של כריתת עצים, חשוב לדעת כי כיום ישנם שלל אנשי מקצוע אשר יכולים לסייע לכם לכרות עץ בשיא היעילות, המהירות והבטיחות! גננים מקצועיים הם כאלה אשר ידעו לבצע את הפעולה בבטיחות, עם כלים נכונים תוך שמירה על מראה הגינה שלכם תוך שמירה על מראה מלא ועשיר גם לאחר שהעץ נכרת.
בכל הנוגע למחיר של כריתת העץ, חשוב לדעת כי הוא משתנה מבין איש מקצוע אחד לשני והוא תלוי בסוג העבודה שהזמנתם מהגנן המקצועי, כאשר המחיר יהיה משתלם יותר במידה ותשלבו את כריתת העץ כחלק מעבודות גינון, לבין אם תזמינו גנן מקצועי לביצוע כריתת העץ בלבד.
אז אם אתם רוצים לכרות עץ באופן מקצועי – זה הזמן לחפש את איש המקצועי האיכותי המקצועי והנכון ביותר למשימה!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו