טיפול בעצים בוגרים

 

היופי שצמחים מעניקים לגינה הינו רב. אנו מתחברים לטבע ונהנים להגיע בכל יום הביתה לאחר העבודה ולהתענג על כוס משקה קר ביום קיץ חמים בגינה שלנו. על מנת ליהנות מהגינה יש לבצע טיפול בעצים בוגרים ובשאר הצמחים הנמצאים  בגינה. רבים מעדיים שאם יש להם עצים, לפחות שיהיו אלה עצי פרי שיתנו פירות טעימים ואורגניים.  ישנן הוראות שונות לגידולם של עצי פרי. חשוב כי לא יהיה עודף או חוסר בהשקיה, לבצע ריסוס בכל פעם על מנת למנוע מחרקים שיהרסו את העץ.

אנשים רבים אוהבים את מראה עץ הזית האצילי ,. מדובר על סוג עץ חסכוני שמתאים לעיצוב של גינה ים תיכונית. ישנם חרקים שתוקפים עצי זית בוגרים ואת הסימנים של חרקים אלה שגורמים למחלות בעץ, רואים מיד על גזע עץ הזית. חורים קטנים עם נסורת ליד, הם אלה שיראו כי ישנה חיפושית בעץ שמהווה סכנה לקיומו. יש לקרוא לחברת גינון שמתמחה עם טיפול בכל העצים וכן בעצים בוגרים, כי טיפול זה, מונע נזק גם לשאר הצמחייה בגינה.

גם עץ שמעניק הרבה צל, חייב בטיפול הנכון

ישנם עצים גדולים שמעניקים לנו גם צל וגם פרי. אחד מהעצים הללו שהם נפוצים בארץ, הינו עץ הפקאן אבל אחת הבעיות שלו היא הכנימה שידועה בשם "כנימת עץ הפקאן". ניתן לראות כי הפקאן הופך להיות דביק, מה שמראה כי הוא חולה בכנימה.  מי שאינו יודע כיצד לטפל היטב בעצים או שאינו סומך על הידע של עצמו, כדאי כי יזמין חברה שמתמחה בגינון, עיצוב וכן, טיפול בעצים בוגרים, כך שיהיה בטוח, כי העצים מקבלים את הטיפול הנכון והם ילבלבו בגינתו, ללא מחלות או בעיות אחרות.

חברת א.ב גיזום עצים, בהנהלתו של ברק אזולאי, הינה אחת החברות המיומנות ביותר בתחום זה. החברה מטפלת בכל סוגי העצים ומבצעת בהם, גם כריתה וגיזום באמצעות מנופים ייעודיים וצוות מיומן המומחה ובעל רישיון לעבודה בגובה. החברה משרתת הן את המגזר הפרטי וכן, עיריות שונות במרכז הארץ.

להיות מודעים ולטפל בזמן בעצים הבוגרים

עצים אנו מגדלים באהבה וכמו כל דבר, יש לדאוג להם. למשל ריסוס מונע בזמן, כך שימנע ממחלות וכן מאובדן כל העץ, מה שבהרבה פעמים קורה ואנו נאלצים בכאב רב, לכרות את העץ שגידלנו במשך שנים. בכל פעם שינן מחלות שונות בעצים ולכן, יש להישמע להוראותיו של הגנן שמתמחה עם טיפול בעצים בוגרים, כ שתוכלו לדעת מתי לרסס או לקרוא לגנן שיטפל בעצים השונים בגינתכם.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו