גיזום עצים תל אביב – עושים את זה נכון!

תל אביב היא אחת הערים הישראליות אשר יש בה מגוון רב של עצים, כאשר רובים פורחים בתוך גינות ציבוריות, גינות פרטיות וכאשר ישנם עצים השייכים לבניינים.
ואכן, תל אביב היא עיר סואנת, לחה שיש בה שאון רב, לכן העצים שבעיר משמשים צל ומקום נוח לשלב לידו כמו גם אלמנט דקורטיבי מושלם!
עם זאת עצים על אף היותם חלק בלתי נפרד ממתאר העיר, הם גם כאלה אשר עלולים להפריע לתושבים, להשיל עלים רבים ופירות דביקים ובכלל להיות מיותרים במרחב.
בשל כך, במידה ואתם רוצים לגזום עצים, חשוב לעשות זאת נכון ולא בצורה שאינה אחראית הוא לא בטוחה.
אבל כיצד מתרחש גיזום עצים? תל אביב היא העיר שבה חייבים לעשות זאת נכון!
אם אתם גרים בעיר הנפלאה תל אביב, בין אם אתם בעלי בית פרטי, אם אתם מתגוררים בבניין או בכל סוג של מגורים, אתם בוודאי יודעים כי לעיר זאת ישנם יתרונות וחסרונות, כאשר אחד היתרונות הבולטים של העיר היא ריבוי העצים שנשתלו בעיר שנועדו לסוכך ולהגן מפני השמש החמה והים תיכונית.

עם זאת במידה ואתם רוצים לגזום את ענפי העצים כדי לשפר את הניקיון ואת איכות חייכם, ישנם כמה דברים שעליכם לעשות ביניהם:

קבלת אישורים – על מנת לגזום עצים כמו גם לכרות עצים בתל אביב, חשוב שתקבלו את כלל האישורים המתאימים מהרשות המקומית. שימו לב כי אתם יכולים לבצע את העבודה לבד או שמא יש לבקש שיגיע למקום איש מקצוע של העירייה.
בדיקת השטח – בדקו לפני שאתם גוזמים את הענפים כי אין שום בעל חיים או אדם באזור וזאת כדי לגזום את העץ בבטחה. במידה וישנם בעלי חיים על העצים פנו למחלקת בעלי החיים של העירייה.
גיזום מקצועי ובטוח – בצעו גיזום מקצועי ובטוח עם כלי העבודה הבטוחים ביותר. אל תשתמשו במכונות גיזום או מסורים חשמליים במידה ואינכם יודעים או מוכשרים להשתמש בהם.
קבלת עזרה מאנשי המקצוע – קבלו סיוע מאנשי המקצוע. כיום ישנם שלל גננים אשר יוכלו לסייע לכם בביצוע מזימת הגיזום או כריתת העץ. אנשי המקצוע עובדים עם הכלים המקצועיים ביותר והם עושים זאת ללא הסבת נזק או סיכון לסביבה.
לסיכום, לפי שאתם מבצעים גיזום עצים בתל אביב : שימו לב לכל כללי הבטיחות, התריעו על כך, קבלו את האישורים המתאימים והשתמשו בשירותים של גנן מקצועי!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו