גיזום עצים בשרון – איך עושים את זה נכון?

אם אתם גרים באזור השרון, אתם בוודאי נהנים משלל עצי פרי כמו עצי לימונים, תפוזים, עצי תות כמו גם עצים המכילים פירות טרופיים נפלאים.
אזור השרון נחשב כזה שיש לו אדמה פורייה לגידול שלל פירות ולכן האזור עמוס בעצים, בין אם הם נמצאים בגינות ציבוריות, בפרדסים, ליד בניינים או בתוך גינות של בתים פרטיים!
כיום ישנן מגוון שיטות גיזום המותאמות אישית לכל סוג עץ, כמו למשל גיזום של עץ תאנה, שזיפים, עץ גויאבות, גיזום של עצי חרוב ועוד, כאשר לכל עץ ישנה שיטת גיזום משלו שגם אינה פוגעת בו וגם אינה פוגעת בסביבה.

אבל כיצד גוזמים נכון?

על מנת לגזום נכון, חשוב בתחילה להבין כי אנשי מקצוע מומחים בפועלה של גיזום עצים בשרון הם אלה שיכולים לגזום את העצים שלכם בצורה המקצועית ביותר, תוך שהם מבצעים את הפעולות הבאות:

בדיקת סוג העץ – אנשי המקצוע המומחים הם כאלה אשר יבצעו בדיקה מקיפה של העץ, של סוג הגיזום המתאים לו, השבריריות שלו ושל ענפיו. בכך יוחלט כיצד אפשר לגזום את העץ בצורה הטובה ביותר.
בדיקה של הסביבה – גננים מומחים בשירות גיזום עצים בשרון הם כאלה שחייבים לבצע בדיקה של הסביבה של העץ לפני תהליך הגיזום. בעת הבדיקה הם יוודאו כי הם לא פוגעים בתהליך בבעלי חיים, באנשים או במבנים.
הפעלה של כלי מקצועיים – מסור חשמלי, מזמרה חשמלית, ועוד, כולם כלי גינון מקצועיים בהם משתמשים לגיזום עצים כמו גם לעיצוב גינות בצורה טובה וגיזום העץ בדרך שלא תפגע בו.
גיזום מדויק ואיכותי – אנשי מקצוע הם כאלה המומחים בגיזום עצים, בין אם מדובר בגיזום עקב מפגע לסביבה או עץ רעוע, לבין אם יש צורך בגיזום בשל מחלה שתקפה את העץ ואת עליו.

אז מדוע כדאי לגזום עץ?

עצים שדורשים טיפול וגיזום הם בדרך כלל כאלה שעלולים לקרוס והם מהווים איום על הסביבה. עוד גוזמים עצים כאשר ענפיהם ארוכים יתר על המידה כמו גם אם תוקפים את עהעץ שלל טפילים כמו גם מחלות שקורות בצמחים.
בכל מקרה, גיזום עצים בשרון או בכל מקום בארץ עליו להיעשות רק על ידי המומחים בתחום שיודעים לעבוד עם הכלים הנכונים ולבצע את המשימה בצורה בטוחה ומאושרת.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו